«Наша єдність-наша зброя»

Дата: 22.01.2024 16:40

22 січня Україна відзначає День Соборності, приурочений до Акту об’єднання цього дня Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

Ідея соборності була й залишається базовою національною цінністю українців. Нині, коли російська федерація знову прагне знищити українську державність і окупувати нашу землю, соборність є передумовою успіху нашого опору зовнішній агресії.

День Соборності щороку відзначається 22 січня, у день проголошення в 1919 році Акта Злуки Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки.

Свято офіційно встановлене у 1999 році, враховуючи велике політичне та історичне значення об’єднання УНР і ЗУНР для утворення єдиної (соборної) української держави.

Навіть у XXI столітті такі цінності, як свобода, єдність, демократія, треба боронити зі зброєю в руках.

Саме з цією метою працівники Рівненського РС №1 філії Державної установи «Центр пробації» у Рівненській області долучилися до корисної справи – плетіння маскувальних сіток та виготовлення окопних свічок. За допомогою підоблікових  суб'єктів пробації було зібрано металеві баночки, картон та парафін.

«Окопна свічка – чудовий винахід, що допомагає зігрітись нашим воїнам у складних умовах. А старанно сплетена сітка – надійний маскувальний захист для наших Захисників. Кожна година, котра витрачається на таку важливу справу, невпинно наближає нашу спільну перемогу над підступним ворогом.

Ми не можемо бути осторонь, коли на передовій наші воїни б’ються за нашу свободу. Підтримували і будемо підтримувати до перемоги кожного Захисника. Адже серед них наші батьки, чоловіки, брати, сестри, друзі, односельці», – говорять волонтери громади.

Слава Україні! Героям Слава!

Начальник сектору                                                                  Михайло ЛЕЙЧЕНКО