Відбулося чергове засідання виконавчого комітету Малинської сільської ради

Дата: 26.01.2024 11:38

25 січня відбулося чергове засідання виконавчого комітету Малинської сільської ради. Порядок денний включив 20 питань.

Під час засідання було ухвалено рішення щодо режиму роботи розважальних закладів; про забезпечення належного виконання стягнення правопорушниками у вигляді громадських робіт у 2024 році; про забезпечення належного виконання стягнення правопорушниками у вигляді оплачуваних суспільно корисних робіт у 2024 році; про стан роботи із зверненнями громадян протягом 2023 року; про стан дотримання виконавської дисципліни в роботі виконкому протягом ІV кварталу та 2023 року; про надання одноразової грошової допомоги мобілізованим та військовослужбовцям які отримали поранення; також було схвалено звіт про виконання бюджету Малинської ТГ за 2023 рік; затверджено план роботи Служби у справах дітей. Також було розглянуто низку інших питань, підготовлених відділами Малинської сільської ради.

Всі прийняті рішення будуть опубліковані на офіційному сайті Малинської сільської ради у терміни, передбачені законодавством.