Відбулось пленарне засідання двадцять дев’ятої  чергової сесії Малинської сільської ради восьмого скликання

Дата: 01.03.2024 16:39

Сьогодні відбулось пленарне засідання двадцять дев’ятої  чергової сесії сільської ради восьмого скликання.

Під час засідання сільський голова Анатолій Дімітров прозвітував про роботу Малинської сільської ради за 2023 рік. Даний звіт буде розміщений на офіційному сайті громади в розділі «Голова громади». Також було затверджено звіти старостів старостинських округів та звіт про виконання сільського бюджету Малинської сільської територіальної громади за 2023 рік.

Депутати внесли зміни до «Програми соціально-економічного та культурного розвитку  територіальної  громади Малинської  сільської ради  на  2024  рік» та до бюджету Малинської сільської територіальної  громади.

Також на даному засіданні було затверджено рішення щодо дострокового припинення депутатських повноважень депутатки від виборчого округу  № 3  МИРОНЕЦЬ Наталії Миколаївни.

Було затверджено також ряд земельних та інших питань.

Зі всіма прийнятими рішеннями можна буде ознайомитись пізніше на офіційному сайті громади в розділі «Офіційні документи» в терміни, передбачені Законом України "Про доступ до публічної інформації".