Команда Регіонального офісу ULEAD з Європою в Рівненській області сьогодні відвідала Малинську сільську територіальну громаду

Дата: 30.04.2024 20:12

Радник з питань децентралізації та місцевого самоврядування Михайло Шелеп та радниця з питань муніципальних фінансів та управління Регіонального офісу Ірина Кондратюк зустрілися із Малинським сільським головою Анатолієм Дімітровим, начальниками та спеціалістами відділів сільської ради.

Після короткого знайомства було презентовано можливості Програми «U-LEAD з Європою». Також було анонсовано теми нових інформаційних заходів, що проводяться в онлайн режимі та майбутні комплексні програми навчання та підтримки посадових осіб місцевого самоврядування.

Радники Регіонального офісу надали консультації з різних питань щодо роботи нашої ради, зокрема щодо надання соціальних послуг у громаді; обговорили виклики у сфері освіти; особливості створення централізованої бухгалтерії у відділі освіти; упорядкування діяльність закладів культури і бібліотек та багато інших питань.

Дякуємо офісу ULEAD з Європою в Рівненській області за цікаву та корисну зустріч. Ваша діяльність є дуже цінною для органів місцевого самоврядування.