Попередження пожеж на сміттєзвалищах

Дата: 11.07.2024 12:16

З метою попередження виникнення пожеж на сміттєзвалищах, а також забезпечення протидії пожежам під час пожежонебезпечного періоду на території, нагадуємо про необхідність дотримання правил пожежної безпеки на сміттєзвалищах. Адже пожежі на сміттєзвалищах належать до найбільш складних і тривалих, гасіння яких вимагає залучення значних ресурсів, зусиль, засобів і часу. Прогнозування та попередження пожеж на сміттєзвалищах  вкрай ускладнено, оскільки важко визначити можливі осередки підвищення температур через різну питому теплоємність відходів. Основною причиною виникнення пожеж залишається людська необачність і недбалість. Будьте уважні та обережні! Нагадуємо про заборону паління сміття та сухої рослинності, розпалювання вогнища на сміттєзвалищах чи прилеглих територіях.