Дата: від до Скинути

Трагічний день для Малинської громади: в автокатастрофі загинув 13-річний хлопець, а під час авіаудару в м.Сарни загинув ще один житель с.Малушки та в тяжкому стані житель с.Малинськ

В суботу, 25 червня для села Малушка і для всієї нашої громади був трагічний день - загинуло двоє жителів села. Сім’я Чмутів втратила 13-річного сина, який загинув в автокатастрофі, ще зовсім юний, життя тільки розпочалося… Сім’я Свиридюків втратила свого молодшого сина, а молода дружина - чоловіка, трагедія трапилась під час авіаудару у місті Сарни. Щиро співчуваємо сім’ям загиблих. Непоправна втрата…

09:20 27.06.2022

Сьогодні в селі Малинськ пройшов футбольний турнір серед юнаків на кубок  імені Анатолія Онищука

Сьогодні  пройшов відкритий турнір Малинської ТГ з футболу серед юнаків на кубок  імені Анатолія Онищука. Захід відбувся на території футбольного поля села Малинськ. Нагадаємо,  Анатолій Онищук – організатор та почесний президент футбольного клубу «Малинськ», який трагічно загинув в серпні 2019 року.

17:52 26.06.2022

Щирі співчуття родині загиблого жителя Малинської громади

Малинська сільська рада висловлює щирі співчуття родині загиблого 20-річного  бійця Національної гвардії України, жителя с. Малинськ – Давида Купріянчука. Український воїн загинув 18 квітня під час ведення оборони міста Маріуполь.

11:50 22.06.2022

Рiвнегаз проводить технічне обслуговування внутрішньобудинкових газових мереж після укладення договору

Акціонерне товариство «Рівнегаз» з 01.08.2018 року припинило виконання робіт по ПТО та плановому випробуванню на герметичність внутрішньобудинкових газопроводів комунально-побутових об'єктів, громадських будівель, релігійних організацій, а також у абонентів приватного сектору і багатоквартирних житлових будинків. З 01.01.2019 року дані роботи проводяться на основі укладених платних договорів на обслуговування газового обладнання. Нагадуємо Вам, ЩО відповідно ДО «Правил безпеки систем газопостачання» зареєстрованих в Міністерстві юстиції України 08 червня 2015 р. за № 674/27119, згідно Розділу III пункту 3.3.: «Власник (балансоутримувач та/або орендар (наймач) відповідає за технічний стан і безпечне користування газопроводами, газовими приладами, димовими та вентиляційними каналами.».

15:35 20.06.2022

Сьогодні відбулась засідання координаційно-консультативної рада з питань місцевого самоврядування

Коли саме і в якому форматі розпочнеться новий навчальний рік на Рівненщині, - про це сьогодні говорили учасники засідання Координаційно-консультативної ради з питань місцевого самоврядування. В сесійній залі обласної ради зібралися понад півсотня учасників: це, передусім,  очільники територіальних громад Рівненщини, голови постійних комісій та керівництво обласної ради. Участь в заході взяв і голова Малинської громади Анатолій Дімітров.

16:36 16.06.2022

Малинська громада отримала пожежно-рятувальний  автомобіль

Малинська громада отримала пожежно-рятувальний автомобіль

Сьогодні голова Малинської ТГ Анатолій Дімітров та староста с.Яринівка Ігор Харчук отримали ключі від аварійно-рятувального автомобіля. Даний транспортний засіб буде використовуватись для ліквідації пожеж та дорожньо-транспортних пригод.

16:39 09.06.2022