Воєнний стан

Глава держави доручив розробити комплексну програму допомоги українцям, які були вимушені залишити свої домівки через бойові дії

Президент України Володимир Зеленський поставив Кабінету Міністрів завдання розробити комплексну програму підтримки українських громадян, позбавлених дому через російське вторгнення в Україну. Про це Глава держави повідомив у зверненні.

12:54:12 19.03.2022

Порядок бронювання військовозобов’язаних на підприємствах

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 05.12.2018 №1043-0039 "Про затвердження мобілізаційних завдань (замовлень) на особливий період", розпорядження голови Рівненської облдержадміністрації від 13.05.2022 №М-10т-рт "Про встановлення мобілізаційних завдань (замовлень) щодо виробництва продукції, виконання робіт та надання послуг в особливий період", підприємства, установи та організації, які є виконавцями мобілізаційних завдань (замовлень) на особливий період можуть безпосередньо звертатися до територіальних центрів комплектування та соціальної підтримки з метою бронювання військовозобов'язаних працівників відповідно до переліку посад і професій військовозобов'язаних, які підлягають бронюванню на період мобілізації та на воєнний час за відповідним напрямком діяльності.

11:09:53 16.03.2022