Буде відсутня електроенергія

14 вересня 2021р., з 09:00 до 17:00 буде відсутня електроенергія в с.Малинськ по вулицях: Нова, Першотравнева, Молодіжна та Поштова.

10:44:56 13.09.2021

ПрАТ «Рівнеобленерго» інформує!

Шановні клієнти ПрАТ «Рівнеобленерго»! В зв’язку з оновленням програмного забезпечення для покращення сервісів обслуговування до 14 вересня абонвідділ РЕМ НЕ ПРОВОДИТИМЕ прийом громадян! Просимо вибачення за незручності, пов’язані з технічними роботами. Будемо раді Вас бачити з 15 вересня у звичному режимі роботи! Дякуємо за розуміння!

13:14:07 10.09.2021

До уваги пасічників: проводитиметься хімобробка

У зв’язку з проведенням польових робіт адміністрація ТОВ «ЗАХІД АГРОПРОМ» на виконання ст. 37 Закону України «Про бджільництво» та п. 7.1.2 «Інструкції щодо попередження та ліквідації хвороб і отруєнь бджіл» повідомляє власників пасік, які знаходяться на території земель сільської ради про дати хімобробок нашим підприємством орендованих земель із зазначенням застосовуваного отрутохімікату, місця (у радіусі 7 км), часу і способу проведення обробки та часу ізоляції бджіл.

15:20:20 08.07.2021

Планове відключення електроенергії

З метою підвищення надійності електропостачання та запобігання аварій в електричних мережах ПрАТ „Рівнеобленерго” буде проводити планові ремонтні роботи. У зв’язку з виконанням цих робіт буде припинено електропостачання.

10:28:06 23.06.2021

Проводитиметься обробка рослин!

Повідомляємо, що в період з 08.06.2021 по 12.06.2021 на території Малинської ТГ на земельних масивах біля сіл Малушка та Бронне ТОВ "МАЛУШКА АГРО" проводить роботи по внесенню засобів захисту рослин.

11:52:37 08.06.2021