Соціальна програма Scholarship - можливість для студентів

Scholarship – це фінансовий грант, який має допомогти обдарованій молоді досягти успіхів на життєвому шляху, здобуваючи нові знання та актуальні навички, але витратити його можна лише на оплату подальшого навчання.

08:45 16.02.2024

«Князівський хрест Героя «Навіки в строю» вручили рідним загиблого бійця із Малинської громади Рівненської області

Минулого тижня 14 окрема механізована бригада імені князя Романа Великого вшанувала полеглих побратимів, які загинули у боротьбі за свободу та незалежність України, та вручили ордени «Князівський хрест Героя «Навіки в строю» родинам загиблих.

11:36 26.01.2024

Сьогодні відбулось засідання виконавчого комітету

Сьогодні, 27 листопада, відбулось засідання виконавчого комітету  Малинської сільської ради, яке провів сільський голова Анатолій Дімітров. Під час засідання було розглянуто низку питань щодо забезпечення  життєдіяльності громади. У рамках засідання ухвалено рішення, що стосувались цивільного захисту, культури, захисту прав дітей, комунальної сфери, правової освіти тощо. Також були розглянуті заяви громадян.

14:50 27.11.2023