Дата: від до Скинути

У Малинській сільській територіальній громаді Рівненської області перейменували вулицю на честь загиблого Захисника

Малинська сільська рада провела громадське обговорення щодо перейменування вулиці Першотравнева на вулицю Давида Купріянчука в селі Малинськ. Звіт про узагальнення результатів даного громадського обговорення затверджено виконавчим комітетом Малинської сільської ради. 07 листопада 2023 року депутати сільської ради теж підтримали дану ініціативу та прийняли  відповідне рішення.

16:45 07.11.2023

У Малинській громаді Рівненської області відкрили клас безпеки!

Сьогодні в Полянському ліцеї відкрили Клас безпеки. Кабінет облаштований відповідно до рекомендацій Міністерства освіти і науки України. Він допоможе нашим дітям зберегти своє здоров'я та навчить їх самостійних дій в небезпечних ситуаціях. Це новий крок розвитку, що дозволить підготувати дітей до життя.

09:52 02.11.2023

В Малинській громаді відбулось засідання двадцять четвертої чергової  сесії сільської ради

Сьогодні в Малинській громаді відбулось засідання  24 чергової сесії Малинської сільської ради 8 скликання. В засіданні прийняли участь 13 депутатів. Порядок денний включав 20 питань, зокрема щодо бюджетних та земельних питань; внесення змін до Програм та рішень сільської ради; прийняття у комунальну власність трансформаторних підстанцій та ліній електропередач. Також під час засідання була змінена вартість харчування в дошкільних навчальних закладах громади. Всі питання порядку денного були підтримані депутатами Малинської сільської ради.

13:09 07.09.2023