Проведено творчий майстер-клас до Дня захисту дітей

До дня захисту дітей службою у справах дітей Малинської сільської ради було проведено творчий майстер-клас "З Україною в серці", у якому були задіяні дітки нашого села. Також хлопчикам та дівчаткам, що перебувають на первинному обліку у службі вручили подарунки.

14:20 01.06.2023

На Рівненщині відбувся Форум регіонального розвитку

25 травня відбувся Форум регіонального розвитку Рівненщини. До заходу долучилося понад 300 учасників - це представники влади, бізнесу, громадських організацій та міжнародних донорів. Участь в заході взяв і голова Малинської громади Анатолій Дімітров.

08:42 29.05.2023

У селі Поляни Малинської громади Рівненської області провели в останню дорогу загиблого військовослужбовця Василя Цимбалюка

Сьогодні, 22 квітня, у селі Поляни Малинської громади попрощалися із загиблим Захисником, Василем Віталійовичем Цимбалюком, який боронив нашу Батьківщину від російських загарбників.

15:44 22.04.2023

Малинська громада вкотре отримала допомогу від Червоного Хреста

Нещодавно, перед Великодніми святами, Товариство Червоного Хреста України надало гуманітарну допомогу нашій громаді. Допомогу передано внутрішньо переміщеним особам та дітям з інвалідністю, які проживають на території Малинської громади.

11:17 20.04.2023