Кабмін відпрацьовує можливість відкриття ринків

Кабінет Міністрів України відпрацьовує можливість відкриття ринків за певним протоколом дотримання правил безпеки під час епідемії COVID-19. Йдеться про понад 280 критих продовольчих ринків, які забезпечують харчами українців і дають можливість збуту продукції малим фермерам.

17:17 27.04.2020

В Україні продовжили карантин

Карантин в Україні буде продовжено до 11 травня. Лише після цієї дати почнеться поетапне зняття або послаблення обмежень.

15:01 22.04.2020

Продовження та пом'якшення карантину обговорили в Офісі Президента

Уряд планує продовжити карантинні заходи, оскільки не було пройдено пікового періоду захворюваності на коронавірус – він очікується на початку травня. Про це повідомили на традиційній нараді під головуванням Президента України Володимира Зеленського щодо подолання епідемії хвороби.

16:15 21.04.2020

Оголошення

З метою запобігання поширенню коронавірусної хвороби, виконавчий комітет Малинської сільської ради рекомендує підприємцям ОТГ, в період з 13.00 год. 18 квітня по 06.00 год. 21 квітня, не здійснювати торгівельну діяльність, суворо дотримуватись правил карантину.

12:37 17.04.2020

Оголошення

Виконавчий комітет Малинської сільської ради звертається до

12:35 17.04.2020

У ці вихідні на Рівненщині – особливий режим пересування!

Починаючи з 18 квітня в області вводиться режим максимального обмеження пересування на вулиці. Так, з 13.00 год. суботи до 6.00 год. вівторка, 21 квітня, жителів Рівненщини просять не виходити з дому та придбати необхідні продукти та ліки заздалегідь.

17:54 16.04.2020

МЕТОДИЧНІ РЕКОМЕНДАЦІЇ щодо проведення обсервації на території Рівненської області для осіб, які здійснюють перетин державного кордону, з метою ліквідації НС, пов’язаної із поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом

1. Обсервація - комплекс обмежувальних та протиепідемічних заходів, спрямованих на локалізацію і ліквідацію осередку інфекційних захворювань. Обсервація застосовується до осіб, які приїхали або виїжджають з території, на яку накладено карантин. Ті, що контактували з хворими, та особи з підозрою на захворювання спостерігаються при обсервації протягом максимального інкубаційного періоду при даному захворюванні з моменту останнього можливого зараження під постійним медичним наглядом, щоб визначити їхню потребу в стаціонарній госпіталізації.

15:55 16.04.2020