Дата: від до Скинути

Роз’яснення терміну “громадське місце” в частині дотримання маскового режиму згідно з Постановою КМУ від 11.03.2020 №211

Постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про  запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (далі – Постанова №211) встановлено карантинний захід в частині заборони перебування в громадських місцях без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіратора або захисної маски, у тому числі виготовлених самостійно.

14:34 30.04.2020

Рекомендації для підприємств роздрібної торгівлі продовальчими товарами

Враховуючи рекомендації Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України щодо питань реалізації фруктів та овочів підприємствами роздрібної торгівлі продовольчими товарами під час дії карантинних обмежень повідомляємо.

10:40 29.04.2020

Президент підписав закон про ринок землі

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення» № 552-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 31 березня 2020 року.

16:30 28.04.2020

Оплата житлово-комунальних послуг в умовах карантину

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19»  на усій території України установлено карантин. При цьому підприємства житлово-комунальної сфери працюють у штатному режимі, оскільки надання комунальних послуг та послуг з управління багатоквартирним будинком має здійснюватися безперервно, крім часу перерв на:

16:21 28.04.2020

Кабмін відпрацьовує можливість відкриття ринків

Кабінет Міністрів України відпрацьовує можливість відкриття ринків за певним протоколом дотримання правил безпеки під час епідемії COVID-19. Йдеться про понад 280 критих продовольчих ринків, які забезпечують харчами українців і дають можливість збуту продукції малим фермерам.

17:17 27.04.2020