Жителів Рівненщини закликають розказати в соцмережі «Родинні історії війни»

До Дня пам’яті та примирення 8 травня та до 75-ї річниці перемоги над нацизмом у Другій світовій війні Український інститут національної пам’яті розпочинає всеукраїнську безстрокову акцію «Родинні історії війни».

15:57 05.05.2020

До уваги власників сімейних ферм, особистих селянських господарств та зацікавлених осіб

Відповідно до Закону України  "Про фермерське господарство" фізичні особи, фізичні особи-підприємці мають можливість на основі договору (декларації) про створення сімейного фермерського господарства створювати та реєструвати сімейне фермерське господарство без статусу юридичної особи.

15:42 04.05.2020

На Рівненщині пропонують утворити чотири райони

Реформа децентралізації в області знаходиться на завершальній стадії. Нагадаємо, нині на Рівненщині вже створено 48 ОТГ. Загалом згідно перспективного плану мають бути 64 об’єднані громади. На черзі – наступний етап реформування – формування адміністративно-територіального устрою на районному рівні.

15:41 04.05.2020

Роз’яснення терміну “громадське місце” в частині дотримання маскового режиму згідно з Постановою КМУ від 11.03.2020 №211

Постановою Кабінету Міністрів України від 11 березня 2020 року № 211 «Про  запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» (далі – Постанова №211) встановлено карантинний захід в частині заборони перебування в громадських місцях без вдягнутих засобів індивідуального захисту, зокрема респіратора або захисної маски, у тому числі виготовлених самостійно.

14:34 30.04.2020

Рекомендації для підприємств роздрібної торгівлі продовальчими товарами

Враховуючи рекомендації Міністерства розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України щодо питань реалізації фруктів та овочів підприємствами роздрібної торгівлі продовольчими товарами під час дії карантинних обмежень повідомляємо.

10:40 29.04.2020

Президент підписав закон про ринок землі

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо умов обігу земель сільськогосподарського призначення» № 552-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 31 березня 2020 року.

16:30 28.04.2020