Податкова інформація

Отримати електронний цифоривий підпис від ДПС стало доступніше з допомогою застосунку «Дія»

В ГУ ДПС у Рівненській області інформують платників податків, які мають намір отримати електронний цифровий підпис від ІДД ДПС, що в нагоді стане функція «Шерінг» від застосунку «Дія». За допомогою даної функції здійснюється ідентифікація особи та передача копій електронних документів.

17:08:55 29.11.2021

Підстави для застосування адміністративного арешту майна платника податків

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що відповідно до п. 94.1 ст. 94 Податкового кодексу України адміністративний арешт майна платника податків (далі – арешт майна) є винятковим способом забезпечення виконання платником податків його обов’язків, визначених законом.

14:34:03 29.11.2021

Що означає поняття «гарантії суб’єктам господарювання» з метою одноразового (спеціального) добровільного декларування

Згідно з абзацом шостим п. 12 підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» Податкового кодексу України у разі несплати або сплати в неповному обсязі суми збору з одноразового (спеціального) добровільного декларування, зазначеної в одноразовій (спеціальній) добровільній декларації, у встановлений підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ строк одноразова (спеціальна) добровільна декларація вважається неподаною та на декларанта не поширюються передбачені підрозд. 9 прим. 4 розд. XX «Перехідні положення» ПКУ державні гарантії та звільнення від відповідальності.

14:33:39 29.11.2021