Підсумки робочої поїздки Президента України на Рівненщину

Один день перебування Президента України Володимира Зеленського на Рівненщині став результативним для прийняття важливих рішень. На жаль, вирішення деяких проблемних питань тягнулося роками. Вони стосуються іміджевих об’єктів Рівненщини, тих, які знають чи не в усій Україні. Саме тому голова Рівненської ОДА Віталій Коваль порушив їх перед Президентом України, аби заручитися його підтримкою.

09:31 05.10.2020

Відбулось пленарне засідання дванадцятої позачергової сесії сільської ради

Сьогодні в приміщенні Малинського сільського клубу відбулось пленарне засідання дванадцятої позачергової сесії сільської ради. На розгляд засідання було винесено земельні питання, зміни до бюджету, також було розглянуте питання щодо створення інклюзивної групи у закладі дошкільної освіти (ясла-садок) «Калинка» с. Бронне.

21:03 30.09.2020

НБУ: монети номіналом 25 копійок перестають бути засобом платежу з 1 жовтня

Монети номіналом 25 копійок та усі банкноти гривні старих зразків, уведені в обіг до 2003 року, перестають бути засобом платежу під час здійснення розрахунків готівкою та будуть вилучені з обігу з 01 жовтня 2020 року. Національний банк буде активніше виводити з обігу паперові банкноти 1 і 2 гривні і монети 1 гривня зразка 1996 року, замінюючи їх на відповідні обігові монети зразка 2018 року.

08:21 29.09.2020

Після місцевих виборів Держгеокадастр передасть громадам всі державні сільгоспземлі

Після місцевих виборів, які призначені на 25 жовтня 2020 року, територіальним громадам передадуть у власність всі землі сільськогосподарського призначення, які сьогодні перебувають у державній власності. Це понад 2 млн га земель.

15:57 25.09.2020