Дата: від до Скинути

Жителі Рівненщини мають можливість «докупити» страховий стаж для призначення пенсії

Головному управлінні ДПС у Рівненській області проінформували, що на Рівненщині у  поточному році можливістю «докупити» страховий стаж  скористались 48 осіб. З них 42 громадян заключили договори про одноразову сплату у системі загальнообов’язкового державного пенсійного страхування за попередні періоди та 6 платників – про добровільну участь у системі загальнообов’язкового державного соціального страхування.

11:25 18.08.2020

Зміна виборчої адреси: хто має право, куди звертатися, які документи подавати

З 1 липня 2020 року українці отримали можливість змінювати адресу голосування, у тому числі й онлайн. Це означає, що на найближчих місцевих виборах, які мають відбутися 25 жовтня, проголосувати зможуть і внутрішні переселенці, і усі, хто проживає фактично не там, де зареєстрований. При цьому не потрібна купа документів. «Слово і діло» пропонує дізнатись, як і коли можна змінити виборчу адресу.

11:19 18.08.2020

До уваги жителів села Малинськ

У зв'язку з ремонтними роботами, 19 серпня з 10:00 по 18:00 год. в с.Малинськ відбуватиметься короткотривале відключення електроенергії по вулицях:

11:14 18.08.2020

Виборчі комісії на Рівненщині: керівний склад, партійне представництво, перші кроки

10 серпня Центральна виборча комісія сформувала склад та призначила керівництво 16 територіальних виборчих комісій з місцевих виборів на Рівненщині, які відбудуться 25 жовтня цього року: 1 обласну, 4 районні та 11 міських. ОПОРА проаналізувала партійну приналежність та гендерний баланс керівництва ТВК.

12:34 14.08.2020

Дубно, Рівненський та Костопільський райони потрапили до «червоної» карантинної зони

Три адміністративно-територіальні одиниці Рівненщини через значне поширення на їх території COVID-19 віднесені до категорії регіонів з червоним рівнем епідемічної небезпеки. Серед них: Дубно, Рівненський та Костопільський райони.

10:12 14.08.2020

Тішить око місцева клумба

Вкладена праця місцевих жителів села Малинськ в оформлення клумби була не даремною. Тепер ця краса тішить око всіх односельчан та наших гостей !

16:43 13.08.2020

Укрупнення районів: у Рівненській ОДА пояснили подальші кроки адмінреформи

На сьогодні у Рівненській області офіційно діє ще 16 районних державних адміністрацій. Для завершення процесу децентралізації та переходу до моделі 4-х районів Верховна Рада має прийняти необхідні закони, які дадуть повноваження Уряду ліквідовувати  і створювати нові державні адміністрації.

16:02 12.08.2020

80 діток чекають батьків. Що жителям Рівненщини потрібно знати про опіку та всиновлення?

Вже близько 10 років Рівненщина посідає одне з перших місць в Україні з охоплення дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, сімейними формами виховання. На сьогодні в області близько 95% дітей цієї категорії охоплено родинними формами виховання.

12:20 12.08.2020