Дата: від до Скинути

Жителів Рівненщини запрошують долучитися до проєкту VI «Всеукраїнського форуму взаємодії та розвитку»

VI «Всеукраїнський форум взаємодії та розвитку» вперше за свою історію стане відкритим для всіх дистанційно в 24 областях, об’єднає понад 500 спікерів. Жителів Рівненщини запрошують долучитися до заходу.

13:11 19.05.2020

18 травня вшановуємо пам’ять жертв депортації кримських татар

В Україні щорічно 18 травня відзначається День пам’яті жертв геноциду кримськотатарського народу. Відповідну Постанову Верховна Рада прийняла у 2015 році. Цього дня ми згадуємо понад 200 000 кримських татар, яких примусово вивезли з Криму в 1944 році. Для багатьох із них заслання обернулося поневірянням, голодом і врешті-решт смертю.

16:33 18.05.2020

На літніх терасах буде дозволено перебувати вчотирьох, а пересуватися вулицею — групами до восьми осіб – рішення Уряду

Кабінет Міністрів України вніс зміни до постанови Кабінету Міністрів України № 211 і збільшив кількість відвідувачів літніх терас — із двох до чотирьох осіб, за умови дотримання соціальної дистанції та інших протиепідемічних рекомендацій.

14:55 14.05.2020

З 22 травня планується другий етап пом’якшення карантину

Другий етап послаблення карантину можливий уже з 22 травня і буде розглядатися на одному із найближчих засідань Кабінету Міністрів України. Про це Міністр охорони здоров’я України Максим Степанов заявив на щоденному брифінгу.

14:53 14.05.2020

Відновлення руху транспорту відбудеться на 3-му етапі виходу з карантину

Відновлення руху громадського транспорту  відбудеться на третьому етапі виходу з карантину. Проте коли це станеться – залежатиме від динаміки захворюваності. Про це сказав Прем’єр-міністр України Денис Шмигаль.

11:47 12.05.2020