Податкова інформація

Чи можливо на одному мобільному пристрої використовувати декілька програмних РРО?

Фахівці ГУ ДПС у Рівненській області роз’яснюють, що програмне забезпечення для програмного РРО може бути одночасно встановлено на будь-яку кількість пристроїв, проте використовувати один ПРРО можна тільки на одному із пристроїв і тільки одним касиром.

16:04:26 06.09.2021

Порядок перерахунку сум доходів та сум наданих ПСП найманим працівникам

Головне управління ДПС у Рівненській області нагадує, що порядок проведення перерахунку сум доходів та наданих податкових соціальних пільг встановлений п. 169.4 ст. 169 розд. IV Податкового кодексу України.

16:03:57 06.09.2021

Прийняли працівника на роботу – повідомлення про прийняття можете надіслати через Електронний кабінет

Фахівці ГУ ДПС у Рівненській області нагадують суб’єктам господарювання про доступність електронних сервісів податкової служби, зокрема Електронного кабінету.

09:14:12 03.09.2021

Cтроки розгляду скарг платника податків

В Головному управлінні ДПС у Рівненській області повідомляють, що відповідно до норм діючого законодавства контролюючий орган, який розглядає скаргу платника податків, зобов’язаний прийняти вмотивоване рішення та надіслати його протягом 20 календарних днів, наступних за днем отримання скарги, на адресу платника податків поштою з повідомленням про вручення або надати йому під розписку.

08:52:43 02.09.2021

Одноразове (спеціальне) добровільне декларування активів: оприлюднено приклади заповнення декларації

В ГУ ДПС у Рівненській області інформують жителів Рівненщини, що в період з 1 вересня 2021 року до 1 вересня 2022 року громадяни, які ухилялися від сплати податків, матимуть змогу розкрити свої справжні доходи та задекларувати активи, уникнувши при цьому відповідальності.

08:50:11 02.09.2021