Новий адмінтерустрій: тези за результатами відкритої дискусії

Напередодні важливого голосування у парламенті щодо створення і функціонування нових районів народні депутати мають усвідомлювати, що від їхнього голосу залежить, чи країна ще мінімум п’ять років буде в хаосі врядування чи ми нарешті створимо базу для розвитку децентралізованої сильної України.

15:08 13.07.2020

Комітет з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування рекомендує Верховній Раді прийняти в цілому проект Постанови про призначення чергових місцевих виборів на неділю 25 жовтня 2020 року

9 липня відбулося засідання Комітету з питань організації державної влади, місцевого самоврядування, регіонального розвитку та містобудування у форматі відеоконференції.

14:37 10.07.2020

Відкритий діалог з місцевим самоврядуванням та громадськістю «Новий адмінтерустрій України: міфи і реальність»

13 липня о 13:30 год. відбудеться відкритий діалог з місцевим самоврядуванням та громадськістю у форматі онлайн-конференції на тему: «Новий адмінтерустрій України: міфи і реальність». Учасники конференції обговорять кроки, які сьогодні здійснюються в рамках реформи та децентралізації владних повноважень.

10:25 09.07.2020

Що потрібно знати, якщо ви втратили роботу і хочете отримувати допомогу від держави

Мінекономіки разом із Державною службою зайнятості продовжує інформування щодо ключових питань, які стосуються втрати роботи, отримання фінансової допомоги або допомоги у пошуку нової роботи.

16:53 06.07.2020

Як проголосувати на виборах не за "пропискою"?

З 1 липня по 9 вересня всі виборці, які постійно проживають не за місцем реєстрації (в тому числі внутрішньо переміщені особи — ВПО), можуть змінити свою виборчу адресу онлайн. Центральна виборча комісія запустила е-сервіс на сторінці Державного реєстру виборців.

14:54 06.07.2020

Громади не залежатимуть від районів: відповідний законопроект готовий до голосування у Верховній Раді

1 липня парламентський Комітет з питань бюджету рекомендував Верховній Раді України прийняти в першому читанні проект закону «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо приведення у відповідність положень бюджетного законодавства у зв’язку із завершенням адміністративно-територіальної реформи» № 3614. Цей законопроект – один з пакету нормативно-правових документів реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади.

12:52 02.07.2020