Уряд затвердив перспективний план Рівненської області

Кабінет Міністрів України затвердив перспективний план формування територій громад Рівненської області. Відповідне розпорядження опубліковано на Урядовому веб-порталі: https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-zatverdzhennya-perspektivnogo-a599r

11:51 04.06.2020

Презентовано чат-бот «Кіберпес» для допомоги у боротьбі з кібербулінгом

Міністерство цифрової трансформації у співпраці з ЮНІСЕФ та за інформаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, Координаційного центру з надання правової допомоги та Міністерства юстиції України випустило чат-бот «Кіберпес». У чат-боті можна дізнатись про те, як діяти дітям, батькам і вчителям у випадку кібербулінгу.

16:03 02.06.2020

Децентралізація: наступний крок – ліквідація районів та створення нових

Завершено основний етап реформи адміністративно-територіального устрою. В Україні  затверджено усі 24 перспективні плани формування територій громад областей, а отже, країна фактично отримала модель нового адміністративно-територіального устрою на базовому рівні.

17:48 29.05.2020

Фізичні особи та суб'єкти господарювання, які є власниками бджолосімей, мають можливість отримати дотацію.

Прийнято постанову Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 року № 395 «Про внесення змін до постанови Кабінету Міністрів України від 7 лютого 2018 року № 107», якою затверджено Порядок використання коштів, передбачених у державному бюджеті для державної підтримки розвитку тваринництва та переробки сільськогосподарської продукції.

11:00 28.05.2020

Оголошено конкурсний відбір проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва області, для реалізації яких може бути надана фінансова підтримка з обласного бюджету на 2020 рік

Департаментом економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації розпочато прийом документів на конкурсний відбір проектів суб’єктів малого і середнього підприємництва області, для реалізації яких може бути надана фінансова підтримка з обласного бюджету на 2020 рік шляхом часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами (позиками) банків, що надаються на реалізацію проектів.

22:25 27.05.2020

Господарства Березнівщини залучають кошти через аграрні розписки

За даними World Bank Group і IFC Рівненщина ввійшла в 5 ТОП областей України щодо впровадження аграрних розписок. Ініціатива реалізується завдяки Програмі з розвитку фінансування агросектору Міжнародної Фінансової корпорації в Україні.

15:46 25.05.2020

Надання послуг в електронній формі

У період карантинних обмежень у жителів Рівненської області підвищився інтерес до електронних послуг, які надають органи державної влади.

13:31 22.05.2020