Дата: від до Скинути

Децентралізація йде за планом: публікація важливих законопроектів для попереднього обговорення

2020 рік насичений завданнями реформи місцевого самоврядування та територіальної організації влади. За пів року Уряд затвердив перспективні плани формування територій спроможних громад 24 областей, визначив адмінцентри та затвердив території територіальних громад, направив на розгляд парламенту проект Постанови щодо утворення та ліквідації районів і законопроект щодо впорядкування діяльності органів державної влади та органів місцевого самоврядування у зв’язку з утворенням і ліквідацією районів. Це та частина правової основи реформи, яку парламенту необхідно встигнути розглянути до завершення поточної сесії (до середини липня). Далі – призначення чергових місцевих виборів на новій територіальній основі та їх проведення.

09:44 30.06.2020

Триває прийом документів для участі в конкурсному відборі проектних заявок

В області реалізується Програма розвитку малого  і середнього підприємництва на 2018 – 2020 роки. В рамках програми відновлено механізм часткового відшкодування відсоткових ставок за кредитами банків, які надаються на реалізацію проектів малого і середнього підприємництва.

16:04 25.06.2020

В Україні проведуть національну інвентаризаціїю лісів

Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Лісового кодексу України щодо проведення національної інвентаризації лісів» № 643-ІХ, який Верховна Рада ухвалила 2 червня 2020 року.

08:53 25.06.2020

Остаточний адмінтерустрій Рівненщини

Інформуємо, що на сайті уряду оприлюднено розпорядження Кабінету Міністрів України від 12 червня 2020 р. № 722-р «Про визначення адміністративних центрів та затвердження територій територіальних громад Рівненської області».

17:01 24.06.2020

22 червня – День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни в Україні

22 червня в Україні відзначається День скорботи і вшанування пам'яті жертв війни. Дата вибрана не просто так: 22 червня війська фашистської Німеччини без оголошення війни перейшли кордон Радянського Союзу і почали захоплювати території.

09:13 22.06.2020

В селі Малинськ два дні не буде газу

Наступного тижня впродовж двох днів - 23 та 24 червня 2020 року -  у селі Малинськ Березнівського району не буде газу. Постачання блакитного палива тимчасово припинять на газорозподільчій станції «Малинськ» у зв'язку з тим, що у ті дні там проводитимуть ремонтно-профілактичні роботи. Про це повідомили у "Рівнегазі".

09:51 19.06.2020

Підтримка об'єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19

Малинська об'єднана територіальна громада висловлює щиру подяку Міжнародному благодійному фонду "Карітас України" за допомогу у вигляді засобів індивідуального захисту. За підтримки Програми «U-LEAD з Європою», фонд активно реалізовує Проєкт «Підтримка об'єднаних територіальних громад у боротьбі з пандемією COVID-19».

16:54 18.06.2020

Випускників 2019/2020 навчального року звільнено від ДПА

Учнів, які завершують здобуття повної загальної середньої освіти у 2019/2020 навчальному році, звільнено від державної підсумкової атестації, водночас вони мають право пройти її за власним бажанням. Відповідний закон сьогодні, 18 червня 2020 року, ухвалила Верховна Рада України.

15:16 18.06.2020

Опитування: вплив COVID 19 на права жінок в Україні

Асоціація жінок-юристок України «ЮрФем» проводить опитування  «Вплив COVID 19 на права жінок в Україні» серед мешканок/-ців об'єднаних територіальних громад, за підтримки Програми розвитку ООН у партнерстві з Апаратом урядової уповноваженої з питань гендерної політики та Міжфракційним депутатським об’єднанням «Рівні можливості».

14:38 18.06.2020