Бюджети всіх 64 ОТГ Рівненщини будуть на прямих міжбюджетних відносинах

Жодні сільські, селищні, міські бюджети більше не залежатимуть від району. Всі територіальні громади, межі яких днями затвердив Уряд, перейдуть на прямі міжбюджетні відносини з державним бюджетом, повідомили в Уряді. Про це повідомив заступник Міністра розвитку громад та територій В’ячеслав Негода.

16:12 16.06.2020

Оновлена Програма дій уряду: що вона передбачає

Кабмін опублікував оновлену Програму дій уряду - вона, зокрема, передбачає розроблення і реалізацію Держпрограми стимулювання економіки на 2020-2022 роки та кредитну підтримку малому та середньому бізнесу.

15:04 15.06.2020

Уряд затвердив поділ Рівненщини на чотири райони

Голова Рівненської ОДА Віталій Коваль взяв участь у засіданні Уряду. Одне з питань, що розглянули – продовження адміністративно-територіальної реформи. Вона має бути завершена до місцевих виборів, призначених на жовтень цього року.

15:19 12.06.2020

Покрокова інструкція: як підприємцю без найманих працівників отримати допомогу по частковому безробіттю

Державна служба зайнятості презентувала покрокову інструкцію: як ФОПу без найманих працівників отримати допомогу по частковому безробіттю.  Усього шість простих кроків.

17:08 11.06.2020

Уряд виділив додатково майже 3 млрд грн на виплату допомоги по безробіттю

Сьогодні, 10 червня, на засіданні Уряду було прийнято рішення про надання Фонду страхування на випадок безробіття додатково 2 972 млрд грн для виплати допомоги по безробіттю на безповоротній основі.

16:29 10.06.2020

Держава надає підтримку підприємцям без найманих працівників

За інформацією Рівненського обласного центру зайнятості, відтепер допомога по частковому безробіттю на період карантину може виплачуватися фізичним особам-підприємцям, які не мають найманих працівників, але є застрахованими особами, тобто сплачували єдиний соціальний внесок.

15:22 10.06.2020

Уряд затвердив перспективний план Рівненської області

Кабінет Міністрів України затвердив перспективний план формування територій громад Рівненської області. Відповідне розпорядження опубліковано на Урядовому веб-порталі: https://www.kmu.gov.ua/npas/pro-zatverdzhennya-perspektivnogo-a599r

11:51 04.06.2020

Презентовано чат-бот «Кіберпес» для допомоги у боротьбі з кібербулінгом

Міністерство цифрової трансформації у співпраці з ЮНІСЕФ та за інформаційної підтримки Міністерства освіти і науки України, Координаційного центру з надання правової допомоги та Міністерства юстиції України випустило чат-бот «Кіберпес». У чат-боті можна дізнатись про те, як діяти дітям, батькам і вчителям у випадку кібербулінгу.

16:03 02.06.2020