Дата: від до Скинути

Відділ ведення Державного реєстру виборців апарату Березнівської райдержадміністрації інформує

Повідомляємо, що з 1 липня 2020 року виборці мають можливість надсилати до органу ведення Державного реєстру виборців з використанням мережі "Інтернет" такі звернення:

12:13 21.07.2020

Як добровольцям отримати статус УБД?

Особи, які у складі добровольчих формувань брали безпосередню участь в АТО, можуть отримати загальноукраїнський статус учасника бойових дій відповідно до Закону України 329-IX від 01.01.2020 р.

11:06 21.07.2020

Школи з 1 вересня запрацюють в звичайному режимі

Тотального закриття шкіл на карантин в Україні не буде. У разі збільшення показників захворюваності COVID-19, на місцевому рівні будуть закривати окремі навчальні заклади до стабілізації ситуації.

16:34 20.07.2020

На Рівненщині презентували Геопортал відкритих даних

Геопортал відкритих даних презентували у Рівненській ОДА. Так, на вебсайті оприлюднена інформація  про об'єкти, земельні ділянки та різні дані про них – статистичні, списки, таблиці, економічні показники. При чому усе це – в оцифрованому вигляді.

12:26 15.07.2020

Парламент надав податковому номеру на ID-картці таку ж юридичну силу, як має довідка

Верховна Рада прийняла зміни до Податкового кодексу України, передбачені законопроектом № 2524. Міністерство цифрової трансформації долучилося до розробки законопроекту в частині підтвердження достовірності реєстраційного номера облікової картки платника податків (РНОКПП). Таким чином, відтепер українці зможуть підтвердити свій податковий номер за допомогою ID-картки та свідоцтва про народження.

12:24 15.07.2020

Яких змін у сфері демократії участі чекати в новому законі про місцеве самоврядування

Міністерство розвитку громад та територій винесло на громадське обговорення законопроєкт «Про внесення змін до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та деяких інших законодавчих актів України щодо децентралізації та розмежування повноважень органів місцевого самоврядування». Законопроєкт підготовлений за участі асоціацій органів місцевого самоврядування і профільних експертів та фактично викладає Закон «Про місцеве самоврядування в Україні» у новій редакції. Згідно з календарним планом реформи, він має бути прийнятий парламентом до листопада 2020 року.

14:19 14.07.2020